X

Senin için 3 farklı kategori belirledik; Aperatif, Makarna ve Tatlı. İyi olduğun kategoriyi seçip hemen sen de videonu hazırla! Tarifini anlatan 5 dakikalık videonu ya da fotoğraflarını buraya yükle! LG Beyaz Eşya ile Şef sen ol, sürpriz LG hediyeleri kazanma şansını yakala!

LG mutfak yarışması için fotoğraf veya videonu yükle; LG Buzdolabı, Bulaşık Makinası, Neo Chef Fırın, Led Projektör, Musıc Flow Blutooth Hoparlör kazanma şansını yakala!

Katılım KoşullarıTürkiye genelinde, 21-02-2017 – 26-07-2017 tarihleri arasında yapılacak ödüllü yarışma süresince katılımcılar, lgmutfak.com internet sitesi üzerinden sayfada bulunan yarışmaya giriş yapacaklardır. Yarışma sonuçları 22-08-2017 tarihinde LG Mutfak İnternet sitesinde açıklanacaktır.

Katılım:
https://lgmutfak.com micro sitesinden kayıt oluşturarak yarışmaya katılabilirler.

Ödüller:

LG BUZDOLABI

LG BULAŞIK MAKİNASI

LG NEO CHEF FIRIN

LG LED PROJEKTÖR

LG MUSIC FLOW BLUTOOTH HOPARLÖR

Lgmutfak yarışma süreci:

Kullanıcılarımız lgmutfak.com sitemizden yükledikleri video ve fotoğraflarla yarışmaya katılacaklardır. Katıldıkları video (toplamda maksimum 5 dakika) veya fotoğraflarda kullanıcılar yemeğini yaptıktan sonra mutfağında yemek sunumu ile tüm tarifi başından sonuna kadar detaylı olarak anlatmalıdır,

Birinciye;
- GC-M247CLBV 1 adet Gardırop tipi Pratik Kapılı buzdolabı
- D1442CF 1 adet Bulaşık Makinesi
- (MS2595CIS) 1 adet NeoChef Fırın
İkinciye;
- GC-D502HLAM 1 adet Pratik Kapılı Buzdolabı
Üçüncüye;
- (MS2595CIS) 1 adet NeoChef Fırın
Dördüncüye;  
1 adet LG Led Projektör
Beşinciye;
LG Musıc Flow P5 Blutooth Hoparlör


Katılımcıların hediye kazanımı aşağıdaki şekilde olacaktır:

Yarışmaya katılan fotoğraf ve videolardan kazananlar juri değerlenedirmesi sonucu belirlenecektir. Juri tarafından seçilecek olan video ve fotoğrafların sahiplerine ödüller verilecektir.

Jüri;
Ahmet Göker – Markakod Ajans Başkanı
Gül Çabı – LG Marka Pazarlama Bölüm Başkanı
Jiyoung Lee - LG Beyaz Eşya Bölüm Başkanı
Serhat Aydın - LG Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü
Erkan Terzi – LG Digital Pazarlama Müdürü


Katılımcı, uygulamaya lgmutfak.com adresli micro site üzerinden ücretsiz üyelik işlemi yaparak katılacaktır.
Katılımcı, lgmutfak.com adresli uygulamanın bilgilerine erişimine izin vermeli ve uygulamaya girmelidir.
Yarışmacılar, ödül kazanmaları durumunda haklarından vazgeçerlerse, bu durumu kazananların açıklanmasını takip eden 3 iş günü içerisinde tarafımıza bildirmek durumundadırlar.
Tüm katılımcılar 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 yaşını doldurmamış katılımcılara, yarışmayı kazanmaları durumunda dahi ödül teslimi yapılmaz.

Kurallar:

Bu yarışma/uygulama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Yarışma için gönderilen fotoğrafların ve videoların herhangi bir marka ile çekilebilir.
Fotoğraf ve video kategorileri Aperatif, Makarna ve Tatlı olarak sınıflandırılmıştır. Bu kategorilerden herhangi birini seçerek yarışmaya katılabilirsiniz.
Asıl talihliye ulaşılamaması, talihlinin ödülü istememesi ya da talihlinin bilgilerinin sahte çıkması durumunda ödül yedek talihlilere verilecektir.
Ödül kazanabilmek için katılımcıların, gerçek profil bilgileri, güncel bir e-posta adresi, gerçek isim ve soyisim bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan katılımcı, uygulamada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir.
Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan LG ve Markakod sorumlu tutulamaz.
Uygulamada kazanılacak ödül ile ilgili KDV ve ÖTV hariç olmak üzere tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcıya aittir. Bu uygulamanın ödülleriyle ilgili herhangi bir vergi yükümlülüğü yoktur.
Katılım Koşulları Sayfası, kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilmelidir.
Uygulamalarda, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Ürün ödülünde verilecek olan ürün ile ilgili oluşabilecek Garanti kapsamında, müşteriden kaynaklanmayan arızalar için ürünün tamirinin mümkün olamadığı durumlarda LG Electronics Ticaret A.Ş. arızalı ürünü aynı model ile ya da kendi belirlediği benzer bir ürün modeli ile değişimini yapabilir.
Sadece ilgili website üzerinden gönderilecek olan fotoğraflar kabul edilecektir. E-posta ya da posta ile gönderim kabul edilmeyecektir.
Her kullanıcı en fazla 20 fotoğraf ile yarışmaya katılabilir.
Yarışmaya gönderilen tüm fotoğraflar orjinal boyutunda olmalı ve 1000 pikselden genişlik ya da yükseklik olarak daha düşük olmamalıdır.
Fotoğrafların ışıklandırma, kontrast, kesme gibi basit ayarlamalarını mobil yazılımlar aracılığı ile yapabilirsiniz. Ancak fotoğraf orjinalini değiştirecek tarzda fotoğraf işlemleri yapamazsınız.
LG ve Markakod şirketleri, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Bu itibarla, sitenin hatasız ve kesintisiz çalışacağı garanti edilmemektedir.
Kullanıcı adı ve şifre kullanılarak yapılan her türlü işlem münhasıran şifre sahibinin sorumluluğundadır.
LG ve Markakod şirketleri, uygulama içeriğinden ve yarışmaya katılımdan dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez. Katılımcının işbu kullanım koşullarını herhangi bir suretle ihlal etmesi ve bu sebeple LG ve Markakod’un idari/cezai veya hukuki herhangi bir zarara uğraması halinde LG ve/veya Markakod, oluşan zararı ve/veya kendisine iletilen talep/ödemeleri katılımcıya rücu etme hakkını saklı tutar.
LG ve Markakod her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
Uygulamada bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecek ve uygulamaya/yarişmaya ulaşımları engellenecektir.
Uygulama sayfasında yer alacak yorumlar moderasyona tabi olup; küfür, hakaret ve benzeri olumsuz mesajlar içeren yorumlar moderasyon tarafından silinecektir.
LG ve Markakod, yarışmaya katılan herkese yarışma sonrasında LG ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir. Yarışmaya/uygulamaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
LG ve Markakod katılımcıların oluşturduğu içerik ile ilgili olarak her türlü yayma, çoğaltma, umuma iletim ve telif haklarına, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olmak üzere sahip olacaktır.
Katılımcılar, içeriklerin kullanılması veya yayınlanmasından/kullanılmaması veya yayınlanmamasından dolayı hiçbir şekilde LG ve Markakod’dan hak ve alacak talebinde bulunamaz.
Uygulama ve kampanya ile ilgili herhangi bir soru, şikâyet ya da yorum Markakod tarafından cevaplanacaktır.
Katılımcıların ürettikleri içeriklerle ilgili olarak LG ve Markakod‘un yasal ve hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ürettikleri ve sitede yayımlanan her tür içerikten kendileri sorumlu olacaklardır.
Katılımcılardan, kişinin gerçek ve şartlarda belirtilen yaşta olduğunun tespit edilebilmesi için, TC kimlik numarası ve doğum tarihi LG ve/veya Markakod çalışanları tarafından istenebilir. Bu bilgilerin talep edilen sürede tarafımıza ulaştırılmaması durumunda, katılımcı ödül kazanma hakkından feragat etmiş sayılacaktır.